Seasonal changes due to the arrival of Sun in Rohini Nakshatra, time will be good for 6 zodiac signs

ସୋମବାର 25 ମେ ଠାରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି | ଯାହା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟାଇବ | ଗ୍ରୀଷ୍ମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ସମୟରେ ଏହା 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | କାଶୀଙ୍କ ଜ୍ୟୋତିଷ ପି। ଗଣେଶ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ମେଷ, ମିଥୁନ,ତୁଳା, ବିଛା, ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଆକ୍ରୋଶ ଆଣିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ମଧ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ପରିମାଣଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତେଣୁ, ଜୁନ୍ 7 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, 12 ଟି ରାଶିର 6 ଟି ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ନୁହେଁ | ଏଗୁଡିକ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ 6 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସମୟ ମିଳିବ |
12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ - ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଆକ୍ରୋଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିବାଦ ଏବଂ ଟେନସନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | 

ବୃଷ - ସୂର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ମହାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ | ସମୟ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ କମିପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | 

ମିଥୁନ - ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ବୃଦ୍ଧି  ପାଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଏକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମୟ ଆସିବ | ଶରୀରର ଉତ୍ତାପ ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଖି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି  ପାଇପାରେ | 

କର୍କଟ - ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। 

ସିଂହ  - ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ତୁମର ରାଶିର ଗୁରୁ | ରୋହିନୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ସୂର୍ଯ୍ୟ ରୋଗ ସହ ଲଢିବା ପାଇଁ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବେ | ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନରେ ମିଳିପାରିବ | 

କନ୍ୟା - ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ସୂର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ ଚାକିରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ବଡ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଜବୁତ ହେବ | 

ତୁଳା - ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ଆକ୍ରୋଶର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଶରୀରର ଉତ୍ତାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ  ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ନେଇ ଟେନସନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମୟ ବଦଳିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | 

ବିଛା - ତୁମର ଖୁସି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଖି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ସମୟ ଆସିବ | କ୍ରୋଧରେ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ନକରି କହିବା ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | 

ଧନୁ - ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାଦ ପାଇଁ ସମୟ | ଯୋଗ ଗଠନ କରାଯାଉଛି | ଦୂର ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ଲୋକମାନେ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | 

ମକର - ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାଯିବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପିତୃପୁରୁଷ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏକ ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | 

କୁମ୍ଭ - ମା ସହିତ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଟେନସନ ରହିବ | ବୈବାହିକ ସୁଖ କମିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ହୋଇପାରେ | ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | 

ମୀନ - ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରଭାବରେ, ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରି ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦିଅନ୍ତୁ

Previous Post Next Post