Shilpa Shetty shared video of son doing gymnastics
ମେ 21 ରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପୁଅ ଭିଆନ୍ 8 ବର୍ଷ ହେବ। (ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଫଟୋ / ଭିଡିଓ)

           ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ସୋମବାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଭିଆନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ସହିତ ଲେଖାଯାଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମକୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ଦେଖି ଭିଆନ୍ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଉପରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି। ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭ୍ୟାସ ଆମକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିଥାଏ। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଶିଳ୍ପା ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ପିଲାମାନେ ସର୍ବଦା ସମାନ ଜିନିଷ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ଯାହା ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପିତାମାତା କରୁଥିବା ଦେଖନ୍ତି | ଆମକୁ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖି ଭିଆନ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଫିଟନେସ୍ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବହୁତ ଶକ୍ତି ଅଛି ଏବଂ ସେହି ବିଶାଳ ଶକ୍ତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |


ଅଭ୍ୟାସ ଆମକୁ ସିଦ୍ଧ କରିଥାଏ -


ଶିଳ୍ପା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ 'ସେ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଶିଖିବାକୁ ପଠାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ୍ ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର କଳଙ୍କିତ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ତାଲିମ ଦେଉଛୁ ... ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଜରୁରୀ | କାରଣ ଅଭ୍ୟାସ ସେମାନଙ୍କୁ ସିଦ୍ଧ କରିଥାଏ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭୋକିଲା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ନିଦ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି | ହାହା ... ଘରେ ରୁହ, ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହ। '

ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦିଅନ୍ତୁ

Previous Post Next Post