ରାମନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ସିରିଏଲ 'ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ' ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଅଛି |   ଏହି ସିରିଆଲଟି 1993 ରୁ 1996 ମଧ୍ୟରେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସିରିଏଲ୍ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଅଛି, ସେତେବେଳେ ଏହାର ସମସ୍ତ କଳାକାର ଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେଉଅଛି।  ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି  ଯେ ହିମେଶ ରେଶମିଆଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୋନିଆ କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ 'ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ'ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |  ସୋନିଆ କପୁର   ଏହି ସିରିଏଲରେ ସୁଭଦ୍ରା ରୋଲ କରିଥିଲେ ।

 ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ  ଏହି ସିରିଏଲରେ ସୋନିଆ କପୁରକ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇ-ତିନି ଏପିସୋଡରେ ସିମିତ ଥିଲା |  ସୋନିଆ ଅନେକ ସିରିଏଲ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।  ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିନେମା ଓ ଟେଲି ଦୁନିଆ ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି।  ସୋନିଆ 'କିଟି ପାର୍ଟି', 'ଆ ଗାଗ ଲାଗ ଜା', 'ପିୟା କା ଘର', 'କୁସୁମ', 'କାବି ୟା କାବି ନା', 'ସତୀ ... The Power Of Truth', 'ରିମିକ୍ସ', 'ବାବିଲର ପ୍ରାର୍ଥନା' , "Love You Zindagi ',' Yes Boss ',' Jai Ganesh 'ଏବଂ' Jai Hanuman ' ଆଦି ସିରିଆଲ ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

  ଏହା ସହିତ, ସୋନିଆ 'Fareb', 'Satta', 'Karbonn' ଏବଂ 'ଅଫିସର' ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଛୋଟ ଭୂମିକାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।  Himesh Reshammiya ଏବଂ ସୋନିଆ Kapoor ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ 10 ବର୍ଷ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଥିଲେ।  ବର୍ଷ 2018 ରେ, ହିମେଶ ଏବଂ ସୋନିଆ  ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହା ହିମେଶ ଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ।  ହିମେଶ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ କୋମଲ କୁ ବିବାହ ର 22 ବର୍ଷ ପରେ 2017 ରେ ଛାଡପତ୍ର୍ କରିଛନ୍ତି।

ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦିଅନ୍ତୁ

Previous Post Next Post