• ଏହି ଆପ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ 8 ଜଣ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଭିଡିଓ କଲିଂ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | 
  • ଆପ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ କଲ୍ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ - ଲକ୍ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଭିଡିଓ କଲିଂ ଆପ୍ସର ବ୍ୟବହାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଲୋକମାନେ ୱ୍ହାଟ୍ସପ,ଜୁମ୍, ଗୁଗୁଲ୍ ମିଟ୍, ଗୁଗୁଲ୍ ଡୁ ଭଳି ଅନେକ ଆପ୍ ଉପରେ ଭିଡିଓ କଲିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଫେସବୁକ ଏହାର ନୂଆ ଭିଡିଓ କଲିଂ ଆପ୍ ଚାଟଅପ୍ (କ୍ୟାଚଅପ୍) ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହି ଆପ୍ ସହିତ, 8 ଉପଭୋକ୍ତା ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଭିଡିଓ କଲିଂ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଏହି ଆପ୍ କମ୍ପାନୀର NPE ଦଳ ଦ୍ୱାରା ତିଆରି କରାଯାଇଛି | 

ଆପର ବିଶେଷ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତା ଉପଲବ୍ଧ କି ନାହିଁ ତାହା ଭିଡିଓ କଲିଂ ପୂର୍ବରୁ କହିବ | ଆପ୍ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରହିବା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ | ତାହା ହେଉଛି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନାହିଁ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଅକ୍ଷରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସମ୍ପ୍ରତି ଏହାକୁ iOS ରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଏହି ଉପାୟରେ, ଆପଣ ଭିଡିଓ କଲିଂ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଏହି ଆପରୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିବାକୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଆପ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏକ କଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରି ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଯୋଡିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ | 


ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ CREATE CALL ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଏକ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିପାରିବେ | ଆପ୍ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ କଲ୍ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ମେସେଞ୍ଜର ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂରେ 50 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡିଓ କଲିଂ ସୁବିଧା ଫେସବୁକ୍ ମେସେଞ୍ଜରରେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ 50 ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କରାଯାଇପାରିବ | 

ଯଦିଓ ଫେସବୁକ୍ ଏପ୍ରିଲରେ ମେସେଞ୍ଜରରେ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଯେ କେହି କେବଳ ଇନଭଏସ୍ ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମେସେଞ୍ଜର ରୁମ୍ ଭିଡିଓ କଲିଂରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦିଅନ୍ତୁ

Previous Post Next Post